czym jest pepe, co to jest? Co to znaczy? Definicja czym jest pepe

Według oficjalnej strony internetowej moneta ma być najbardziej zapadającym w pamięć memecoinem, jaki kiedykolwiek stworzono. Witryna często wspomina o innych popularnych tokenach, takich jak Shiba Inu (SHIB), Floki Inu (FLOKI), Dogecoin (DOGE) i inne. Pomimo wybuchowego startu, Pepe napotkał kilka wybojów na drodze. Choć posiada on znaczenie kulturowe, nie ma żadnej wartości wewnętrznej. Ponadto, zgodnie z informacjami na swojej stronie internetowej, PEPE składa hołd „memowi, którego wszyscy kochamy i rozpoznajemy”.

Niektórzy spekulują, że może on podążyć śladami innych kryptowalut-memów, które zniknęły równie szybko, jak się pojawiły. Odróżnia się od innych memecoinów nie tylko prędkością wzrostu, ale także specyficzną misją. Szaleństwo wokół tego altcoina wzmogło się jeszcze bardziej po tym, jak Elon Musk opublikował niedawno mema z Pepe the Frog. Należy zauważyć, że nie jest to nowe zjawisko w kryptowalutach. W przeszłości pojawiło się kilka memecoinów, które otwarcie stwierdzały, że nie mają żadnej wartości i ostrzegały użytkowników przed ich brakiem wartości.

Token wszedł na rynek poprzez pulę płynności, gdzie zaoferowano 93,1% podaży. Pozostałe 6,9% jest przechowywane w portfelu multisig i ma służyć do ewentualnego wykorzystania w przyszłych listingach. Cała historia zaczęła się od kreskówkowej postaci Pepe the Frog, stworzonej przez Matta Furie, która pojawiła się w jego komiksie Boy’s Club w 2005 roku. Postać dość szybko stała się internetowym memem i wyrwała spod kontroli swego twórcy. Do 2015 roku stała się jednym z najpopularniejszych memów używanych na 4chan i Tumblr. Pepe szturmem wdarł się do świata krypto i na łamy poważnych gazet.

Co ważne, taka forma inwestycji jest dobra dla początkujących. Przeczytaj nasze szczegółowe prognozy ceny Evil Pepe Coin. W poradniku przeczytasz, jak kupić Evil Pepe Coin na giełdzie. Część każdej transakcji $PEPE jest redystrybuowana do istniejących posiadaczy tokenów, zachęcając do długoterminowych inwestycji. Z każdą transakcją pewien procent tokenów $PEPE jest „spalany”, co ma na celu stworzenie deficytu i potencjalne zwiększenie wartości pozostałych tokenów.

Ryzyka Pepe (PEPE).

Naszym celem jest popularyzacja technologii blockchain i rynku kryptowalut w Polsce. Aktualne informacje ze świata Bitcoin i altcoinów takich jak Ethereum, Monero, XRP, ZCash, Dash, Lisk, Bitcoin Cash, Litecoin, EOS, Cardano, TRON, Binance Coin, Stellar Lumens iwielu innym. W serwisie znajdziesz również ebooka pod tytułem “Bitcoin – cyfrowe złoto. Wstęp do kryptowalut”. Publikujemy filmy polskich youtuberów społeczności kryptowalut i blockchain. Informując edukujemy grono naszych czytelników w temacie kryptowalut.

Legendy krążą o ludziach, którzy dzięki niewielkiej inwestycji stali się milionerami. Sprawdźmy, czym jest ta moneta i jakie atuty ma w rzeczywistości. Twórcy Pepe dodali również, że zrzekli się prawa własności do kontraktu. Ta decyzja oznacza, że ​​rzekomo nie mają już żadnej kontroli nad kryptowalutą, w tym możliwości modyfikowania jej kodu.

  • EXMO.com notowało na swojej giełdzie Pepe (PEPE) – jedno z najbardziej hype’owanych aktywów na rynku kryptowalut.
  • Polegał on na przekonaniu hojnego sponsora, na przykład lokalnego księcia, że sukces jest o krok!
  • W dzisiejszym poradniku wyjaśniamy jak i gdzie kupić Pepe Coin (PEPE), co to wogóle jest za token, czy jest to SCAM oraz czy warto w niego inwestować.
  • Najbardziej znana wówczas wersja mema przedstawiała Pepe wypowiadającego z uśmiechem kultową frazę „feels good man”.
  • Prawdopodobnie PEPE powtórzy losy wielu innych memecoinów i choć pozostanie na rynku, z miesiąca na miesiąc będzie o nim coraz ciszej.

Choć Pepe jest nowym wynalazkiem, powiela stare schematy. 500 lat temu alchemicy wytrwale szukali sposobu zamiany ołowiu w złoto. Wielu próbowało, niejednokrotnie tracąc majątek, jednak kilku naprawdę mądrych znalazło sposób.

Jak i gdzie kupić Pepe?

Oficjalna grupa Telegram Pepe Coin może pochwalić się dziesiątkami tysięcy członków i setkami tysięcy wiadomości dziennie. Twitter, choć utworzony w kwietniu, ma już ponad 262 tys. Pepe Coin można nabyć za pośrednictwem portfeli takich jak MetaMask, Coinbase czy Uniswap, wymieniając ETH pomoc w zakresie przydziału finansowego-oferty ekspertów na $PEPE. Internetowe trendy ewoluują niezwykle szybko – z tą właściwością wiąże się wiele konsekwencji, między innymi to, jak prędko dany mem może zupełnie zatracić swoje pierwotne znaczenie. Proces zakupu Pepe Coina jest prosty i wygląda tak samo jak zakup każdej innej kryptowaluty.

Pepe Coin (PEPE) – Co to jest i gdzie kupić?

Wśród internautów za szczególne okazje uchodziły foldery zawierające tak zwane „Rare Pepe”, czyli rzadkie wizerunki żaby. EXMO.com notowało na swojej giełdzie Pepe (PEPE) – jedno z najbardziej hype’owanych aktywów na rynku kryptowalut. Wkrótce będzie można również wpłacić i wypłacić maxitrade – meinungen, auszahlungen, forum token z portfela EXMO.com. Jego maksymalna podaż wynosi 420 bilionów i wszystkie te monety są już w obiegu. Zespół Pepe ogłosił także system redystrybucji, mający nagradzać długoterminowych posiadaczy, nie wiem jednak jak ma on funkcjonować, skoro wszystkie tokeny są już na rynku.

Jak kupić PEPE na Binance?

Buxano Opcje handlowe Crypto na Buxano, na świecie pierwsza platforma oferująca opcje peer-to-peer handlu w parach kryptokurójskich gdzie handel jest wykonywany przeciwko brokerze. BKEX BKEX jest scentralizowaną wymiana kryptowaluta się w Brytyjskich Wyspach Dziewiczych. Vindax Witaj Exchange ma na żywo dla handlu cryptocurrency dla globalnych użytkowników od marca 2019 r. VIDAX koncentruje się na świadczeniu usług wymiany transakcji Cyfrowych z wysokim poziomem bezpieczeństwa, doskonałą wydajnością i dobrze optymalizowaną opłatą handlową.

Ten memecoin w dwa tygodnie zaliczył wzrost o 6300% i rozwija się szybciej niż jego poprzednicy

Pasjonat nowych technologii, od 3 lat aktywnie uczestniczący w świecie krypto. — Pomysł polegałby na wbijaniu klina między niektóre rządy europejskie i Waszyngton oraz między Europę Zachodnią a Europę Wschodnią. Taka sytuacja— Europa skłócona ze Stanami Zjednoczonymi i Europa skłócona sama ze sobą — znacznie ułatwiłaby rosyjskie wysiłki wchłonięcia ukraińskiego terytorium.

Gdy zdecydujemy się już na giełdę kryptowalut (nasza redakcja poleca ), czas założyć na niej konto. Aby zarejestrować się na Binance przejdź na /pl, wpisz swój adres email (lub numer telefonu), hasło oraz potwierdź kodem, który otrzymasz. Następnie przejdź weryfikację tożsamości – przesyłając zdjęcie dokumentu oraz selfie twarzy za pomocą aplikacji. Rynki FP oferuje forex, akcje, towary, cryptocentrency, kontrakty terminowe i indeksowe wszystkie z jednego konta.

Postać Pepe wywodzi się z internetowego zina pod tytułem „Playtime”, stworzonego w 2005 przez amerykańskiego rysownika Matta Furie. Twórcy projektu lubią czarny humor, czym zyskali sympatię wśród setek inwestorów. Nic więc dziwnego, że Evil Pepe Coin ma za sobą udaną przedsprzedaż. Pepe Coin to nowa kryptowaluta, która w szybkim tempie zyskała dużo na wartości, do czego częściowo przyczynił się Elon Musk. Wiele osób jest jednak sceptycznych, wietrząc oszustwo.

Sam rysownik nie ma jednak nic wspólnego z tym projektem. Nie ma też nic wspólnego z dziesiątkami innych “żabich” monet.

Istnieje wiele alternatywnych kryptowalut, które powstały w odpowiedzi na Pepe, w tym Dogecoin, BitShares i Bitcoin Cash. W tym przeglądzie DEX Screener, dokonujemy przeglądu kluczowych funkcji platformy, dostępnych blockchainów i bezpieczeństwa. Dowiedz się, dlaczego mają 2 miliony miesięcznych aktywnych użytkowników. W międzyczasie na średnim ogniu roztapiamy dwie łyżki masła, kiedy masło nabierze lekko złotego koloru dodajemy pieprz i zaraz później wlewamy pół filiżanki wody spod makaronu.

Prawdopodobnie już niebawem nastąpią pierwsze notowania. Jednak z drugiej – za $EVILPEPE przemawia wysoki potencjał, napędzany dobrą zabawą, społecznością i blockchainem Ethereum. Amerykańska organizacja antyrasistowka, Liga Przeciwko Zniesławieniu (ADL), wpisała Pepe na listę symboli zakazanych najlepsze kobiety przedsiębiorców w instragram obok takich znaków, jak np. Matt Furie przez wiele miesięcy próbował przywrócić dobre imię swojej postaci, prowadząc internetową kampanię #SavePepe. Ponadto nie inwestuj środków, na których stratę nie możesz sobie pozwolić. Po Evil Pepe Coin spodziewamy się zysków w perspektywie długoterminowej.